Розбудова організаційного потенціалу

Вже десять років «Конвіктус Україна» своєчасно реагує на потреби та виклики українського суспільства, прагне відповідати міжнародним вимогам щодо надання соціальної допомоги, вдало втілює найкращі соціальні інновації.

 

Упродовж усієї діяльності ми працюємо над удосконаленням наших програм, приведенням управління та підзвітності до міжнародних стандартів. Щороку «Конвіктус Україна» проходить незалежний фінансовий аудит, який супроводжують провідні експерти. Один з основних принципів діяльності організації – це відкритість: наші звіти, презентації проектів та результати роботи завжди розміщуються у вільному доступі.

 

Ми розвиваємось і працюємо для забезпечення рівних прав людей на медичну, соціальну допомогу та створення умов для покращання якості життя уразливих верств населення.

 

У цьому напрямі «Конвіктус Україна» реалізує такі програми:

 

  • «PITCHПартнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ». Мета діяльності – шляхом посилення організаційного потенціалу та наснаження лідерів впливати на регіональну та національну політику у сфері ВІЛ. Фінансову підтримку ініціативи здійснюють МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», Міністерство закордонних справ Голландії та Aidsfonds. Країни, де реалізовується проект – Кенія, Уганда, Зімбабве, Бірма, Індонезія, В’єтнам, Нігерія, Мозамбік. В Україні проект адмініструється через МБФ «Альянс громадського здоров’я».

 

Контактна особа: Кувшинова Євгенія, виконавча директорка, evgeniya@convictus.org.ua