Розпочали допомогу окремим домогосподарствам у Київській області

Розпочали допомогу окремим домогосподарствам у Київській області

«Світ тримається на небайдужих, добрих і чуйних людях, які не здатні пройти повз чужої біди», – з таких слів клієнта розпочалася наша робота у проєкті «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення».
У рамках цього проєкту ми розпочали допомогу окремим домогосподарствам у Київській області, а зокрема сім’ям з вразливих категорій населення, які постраждали від війни. Допомога включає багатоцільову фінансову допомогу.
Історія кожної сім’ї особлива, зі своїми труднощами, викликами та все ж із гарними людьми поряд. Розповідаємо коротко про родини, яким уже допомогли.
Родина Сергія жила незаможно. Його батьки на пенсії, а Сергій не має постійної роботи. Через важкий перебіг COVID-19 мама чоловіка перестала ходити, а війна і зовсім хотіла зламати родину, адже коштів не вистачало навіть на ліки мамі. 👉 Завдяки проєкту чоловік отримав фінансову допомогу та має впевненість у завтрашньому дні.
Олександр має інвалідність та живе з мамою-пенсіонеркою. Через активні бойові на Київщині чоловік втратив роботу, адже склад, де він працював, згорів через влучання ворожого снаряду. Сім’я опинилася у складних життєвих обставинах: Олександра не хотіли брати на роботу, а маминої пенсії не вистачало.
Дізнавшись про проєкт від соціального працівника «Конвіктус Україна» чоловік написав заяву та отримав багатоцільову фінансову допомогу, щоб підтримати свою родину.
Юлія має доньку, яку виховує сама. Через активні бойові дії із рідного міста на Сумщині переїхала до брата Богдана у Київську область. Жінка виховувала свою доньку та племінницю, поки брат працював. На жаль, підприємство Богдана знищено через війну і родина ледь виживала, оплачуючи оренду житла, продукти та засоби гігієни.
Соціальний працівник «Конвіктус Україна» проінформував сім’ю про проєкт, який допоміг отримати їм багатоцільову фінансову допомогу.
Максим, ЛВНІ, безробітний. Разом із матір’ю, вітчимом та братом чоловік евакуювався із міста, яке знаходиться під постійними обстрілами ворожої армії. Зустріли братів наші соціальні працівники на уатріч-маршруті, де й познайомили із проєктом.
Сім’я заповнила усі необхідні документи та отримала багатоцільову грошову допомогу.
Антон зі Сніжаною на 2 дітьми залишалися у рідному місті, поки його не почали обстрілювати інтенсивніше. Без великих заощаджень, сім’я евакуювалася на Київщину.
Підробітків Антона не вистачало на всі необхідні потреби, тому дізнавшись про проєкт, написали заяву та отримали багатоцільову допомогу.
Проєкт триває, а ми віримо, що наша допомога приносить трішки радості у родини, яких торкнулася війна та щодня чуємо: «Дякуємо, усьому колективу «Конвіктуса» за допомогу, підтримку, вдячність та небайдужість у скрутну хвилину допомогу. Ви – кращі!»