Спеціалістки проєкту #SOSДІТИ долучилися до дводенного воркшопу “Стратегічні комунікації у просуванні реформи деінституціалізації на регіональному рівні”

Спеціалістки проєкту #SOSДІТИ долучилися до дводенного воркшопу “Стратегічні комунікації у просуванні реформи деінституціалізації на регіональному рівні”

Психологиня проєкту #SOSДІТИ Горіна Лариса та координаторка проєкту #SOSДІТИ у Дніпровському районі м. Києва Трещукова Дар’я долучилися до дводенного воркшопу “Стратегічні комунікації у просуванні реформи деінституціалізації на регіональному рівні” у рамках проєкту «Право на сім’ю: усунення системних прогалин – підтримка реформ системи захисту дітей в Албанії, Білорусі, Вірменії, Північній Македонії та Україні».

Завдання цього заходу:

  • залучити учасників до тестування основних меседжів, які були розроблені для різних цільових аудиторій, та узагальнити рекомендації щодо використання ефективних комунікаційних каналів у зазначеному регіоні;
  • ознайомити учасників заходу з перевагами «Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки», показати виявлені прогалини та перешкоди у її реалізації з метою спільного пошуку алгоритму або можливостей їх подолання за допомогою засобів комунікації;
  • виявити можливості щодо формування в регіоні стійкої дієвої спільноти лідерів думок, яка своїм авторитетом буде спроможна змінити ставлення цільових аудиторій до деінституціалізації системи догляду та виховання дітей.

Складові робочої зустрічі:

Частина 1. Вдосконалення складових комунікаційної стратегії.

Частина 2. Дискусія про шляхи просування реформи деінституціалізації системи догляду та виховання дітей за допомогою соціальних медіа.

Частина 3. Формування стратегічних комунікацій з реалізації реформи деінституціалізації.

Разом формуємо дієву спільноту!