Фахівці ВБО “Конвіктус Україна” долучилися до створення дитячої книжки “Стань дослідником туберкульозу”

Фахівці ВБО “Конвіктус Україна” долучилися до створення дитячої книжки “Стань дослідником туберкульозу”

Раді презентувати вам дитячу книгу “Стань дослідником туберкульозу”, до створення якої долучилася фахівці ВБО “Конвіктус Україна”. Авторкою книги є психологиня Катерина Павлова, яка вже понад рік співпрацює з “Конвіктус Україна” та Партнерством “Зупинимо туберкульоз. Україна” та активно вивчає психологічні особливості прояву хвороби у дорослих та дітей.

Пам’ятаймо, що ставлення до здоров’я починає формуватися ще в дитинстві, а діти – відображення звичок всієї родини та її ставлення до хвороб. 

Книга допоможе дітям у формі пригоди з безліччю завдань, дізнатися про туберкульоз та свій імунітет.

Така література – це перший крок навчити дітей піклуватися про своє здоров’я, з повагою та розумінням ставитися до інших дітей чи дорослих, які хворіють на туберкульоз та завжди досліджувати хворобу, щоб уникати проявів стигматизації через брак знань.

Завдяки своєму формату, книга є зручним помічником для батьків та соціальних працівників. Разом з дитиною та головною героїнею совою Ясею, ви зможете викрити хитрий план Палички Коха, пройти покроковий шлях зміцнення імунітету, подружитися зі своїми емоціями та дізнатися, як підтримувати хворих на ТБ.

Яскраві ілюстрації художниці Анни Мадунової, розмальовки, письмові та активні завдання додають максимально ефективне закріплення знань і навичок.

Книгу можна використовувати, як під час індивідуальної, так і групової роботи з дітьми, коли потрібно спілкуватися про інфекційні захворювання та власне здоров’я.

Інформація, яка представлена у книзі не втрачатиме своєї актуальності й дитина завжди зможе повертатися до неї, щоб згадати необхідну вправу чи пам’ятку.

Тому саме час всім нам стати дослідниками та розпочати свою подорож з Ясею!

Ознайомитися та завантажити книжку можна за посиланням Стань дослідником туберкульозу

Книга створена на замовлення Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна», секретаріатом якого виступає ВБО «Конвіктус Україна». Книга створена завдяки щирій підтримці американського народу, наданій Агенством США з міжнародного розвитку (USAID), шляхом фінансування проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні». Зміст є відповідальністю авторів та не обов’язково відображає погляди USAID чи уряду Сполучених Штатів Америки.