Стажування в Центрі психосоціальної допомоги постраждалим від насильства

Сьогодні розпочався ряд стажувань (майстер-класів) на базі Центру психосоціальної допомоги постраждалим від насильства ВБО “КОНВІКТУС УКРАЇНА”. Ми приймаємо гостей у самому закладі, який знаходиться неподалік м.Києва.

В першу групу увійшли директори Чернівецького, Волинського, Івано-Франківського, Чернігівського обласних центрів соціально-психологічної допомоги Анатолій Хомік, Наталя Мишко, Наталя Пониполяк, Олена Тилькун та кандидатка психологічних наук, доцентка Школи соціальної роботи ім.В.Полтавця НаУКМА Олена Савчук.

Сьогоднішній день був присвячений питанням гендеру, насильства, міжвідомчої взаємодії при зверненні постраждалих та стратегіям допомоги їм. Було багато інтерактиву, групової роботи, дискусій завдяки нашій тренерці Лілії Гук.

Завтра очікуємо на презентацію національного та міжнародного законодавства у сфері профілактики та протидії насильству, говоритимемо про вироблення алгоритмів співпраці державних та недержавних структур у питаннях захисту постраждалих, обов’язково представимо шановним гостям діяльність нашого закладу. Презентуватимуть напрацювання команда Центру на чолі з директоркою Лідією Козуб.

Завершенням стажування стане обмін досвідом у вирішенні проблем, що найчастіше виникають при наданні допомоги постраждалим та вручення сертифікатів.

Стажування (майстер-класи) відбуваються в рамках проекту “Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства”, який фінансується Європейською комісією.