Тендер на надання послуг з матеріально – технічного супроводу заходів

Тендер на надання послуг з матеріально – технічного супроводу заходів

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на надання послуг з матеріально – технічного супроводу заходів.

Джерело фінансування закупівлі: Закупівля здійснюється в рамках всіх проектів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів) донорів, в тому числі субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, а також субгранту донором якого є Уряд США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Федеральне агенство Центри контролю та профілактики захворювань США, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках договору про надання субгранту з Інститутом Пакт № 380-013814 від 01.10.2020 р.., в рамках проєкту за підтримки благодійної програми «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» та з метою надання допомоги особам, які постраждали в наслідок воєнних дій, що розпочались 24.02.22 на території України, та/або перебувають у складних життєвих обставинах в рамках потреби одержувача, в рамках проекту «ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ».

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг:

з моменту підписання договору по 31 грудня 2023 року (з урахуванням пролонгації договору до 30.09.2024 р. в рамках виконання проектної діяльності по договору про надання субгранту з Інститутом Пакт № 380-013814 від 01.10.2020 р.)

 

ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгранту, наданого відповідно до програми Уряду США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, здійснюється без ПДВ (звільнення операції від податку на додану вартість та  оплату послуг без податку на додану вартість на підставі ст. 197.11 Податкового кодексу України, у зв’язку з тим, що надані послуги фінансуються за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до міжнародного договору Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво від 07 травня 1992 року в рамках реалізації проекту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та розбудова потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)»).

Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, здійснюється без ПДВ (відповідно до положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, тимчасово, на період виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, якщо такі товари/послуги оплачуються за рахунок грантів (субгрантів), наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону).

Закупівля іншої частини послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти інших донорів, може здійснюватись з ПДВ.

 

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція у формі Додатків 1, 2, 3, 4, 5 до Тендерної пропозиції, комерційної пропозиції, офіційного листа;
 2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблицю вище);
 3. Також просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, які, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

 

Надання послуг з матеріально-технічного супроводу заходів за безготівковим розрахунком, що проводяться ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА», включає наступні обов’язкові етапи:

 • технічна можливість підтримки онлайн заходів:
 1. доступ до різних платформ;
 2. наявність технічних спеціалістів для підтримки заходів;
 3. стрімінг та підключення до ФБ сторінок замовників (прямий ефір);
 4. можливість організації синхронного перекладу міжнародного заходу.
 • підбір та підготовка місця проведення заходів відповідно до вказаного бюджету та потреб організації.
 • запрошення учасників (телефон/факс/пошта/e-mail); попередній продзвон учасників з метою підтвердження їх присутності.
 • щоденний супровід заходу менеджером компанії:
 1. перевірка умов проживання в готелі: кондиціювання, опалення, санітарно-гігієнічні умови;
 2. перевірка придатності конференц-зали до проведення заходу, розстановка стільців/столів та іншого обладнання;
 3. поселення учасників відповідно до запланованого графіку заїзду;
 4. щоденна реєстрація учасників;
 5. коригування харчування учасникам у відповідності до змін на заході;
 6. логістика проїзду учасників;
 7. замовлення додаткових послуг для заходу.
 • транспортні послуги:
 1. організація трансферу для учасників заходу з вокзалу/аеропорту до місця проведення заходу (автобус, мікроавтобус, легкове авто);
 2. транспортне забезпечення груп під час заходів.
 • матеріальне забезпечення:
 1. друк матеріалів (можливість друку та доставки у неробочі дні та вихідні);
 2. виготовлення презентаційних матеріалів;
 3. оперативна поліграфія;
 4. оперативна сувенірна продукція;
 5. вироблення роздаткових матеріалів;
 6. послуги фотографа;
 7. кейтерінг.
 • надання обладнання для заходів:
 1. мультимедійні проектори;
 2. аудіовізуальне обладнання;
 3. комп’ютери/ноутбуки;
 4. принтери;
 5. фліп-чарти;
 6. проекційні дошки;
 7. технічна підтримка тощо.
 • замовлення інших додаткових послуг для заходу.

Під заходами розуміються: тренінги, семінари, конференції,  робочі зустрічі, збори та зустрічі керівних органів організації, прес-конференції та інші заходи за участю цільових груп, проведення яких направлено на реалізацію статутних завдань Організатора тендеру.

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресом:

Україна, 01024, місто Київ, вул. Басейна буд. ½, поверх 3, каб. 301.

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., з понеділка по п’ятницю.

e-mail convictuszakup@gmail.com

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій:

«14» січня 2023 року, до 17 год. 00 хв. за київським часом

 

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками

Вісангірієва Олена,

тел. 067 290 9097,

http://www.convictus.org.ua

Дод 7 до Кер Тендерна документація на закупівлю логістичних послуг