Тендер на закупівлю комплексних послуг з транспортування/перевезення небезпечного вантажу біологічного матеріалу категорії В (код UN 3373) – зразки крові

Тендер на закупівлю комплексних послуг з транспортування/перевезення небезпечного вантажу біологічного матеріалу категорії В (код UN 3373) – зразки крові

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю комплексних послуг з транспортування/перевезення небезпечного вантажу біологічного матеріалу категорії В (код UN 3373) – зразки крові.

Предмет закупівлі: комплексні послуги з транспортування/перевезення небезпечного вантажу біологічного матеріалу категорії В (код UN 3373) – зразки крові на території Києва та Київської області.

Джерело фінансування закупівлі: Закупівля здійснюється в рамках проекту Організації, що реалізуються за кошти субгранту донором якого є Уряд США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, № 03-CDC-20-21.

Умови оплати: безготівковий розрахунок.

Термін надання послуг: від дати підписання договору до 30 вересня 2021 року та/або до виконання всіх зобов’язань згідно Договору.

Склад конкурсної (тендерної) пропозиції:

  1. Тендерна пропозиція у формі Додатків 1, 2, 3 (Цінова пропозиція) до Тендерної пропозиції, комерційної пропозиції, офіційного листа;
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище), а також копії: ліцензії, якщо передбачено законодавством;
  3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, лист на офіційному бланку Компанії з зазначенням знижок або бонусів, тощо).

Зверніть увагу!!!

Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгранту, наданого відповідно до програми Уряду США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, здійснюється без ПДВ (звільнення операції від податку на додану вартість та  оплату послуг без податку на додану вартість на підставі ст. 197.11 Податкового кодексу України, у зв’язку з тим, що надані послуги фінансуються за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до міжнародного договору Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво від 07 травня 1992 року в рамках реалізації проекту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та розбудова потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)»).

 

Конкурсні (тендерні) пропозиції повинні надсилатись кур’єром на адресу:

Україна, 01024, місто Київ, вул. Басейна буд. ½, поверх 3, каб. 301.

Прийом пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., з понеділка по п’ятницю.

e-mail: elenaconvictus@gmail.com

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозиції:

«05» березня 2021 року, до 17 год. 00 хв. за київським часом.

 

Розкриття тендерних пропозицій учасників торгів відбудеться не пізніше:

«09» березня 2021 року.

 

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Вісангірієва Олена, тел. +38 (067) 290 90 97, 044 592 58 47

e-mail: elenaconvictus@gmail.com

 

ВБО “Конвиктус Украина”

Тел. 0445925847

http://www.convictus.org.ua

Дод 7 до Кер Тендерна документація та Додатки транспортування зразків крові 2021