Тендер на закупівлю комп’ютерної/офісної техніки та програмного забезпечення

Тендер на закупівлю комп’ютерної/офісної техніки та програмного забезпечення

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю комп’ютерної/офісної техніки та програмного забезпечення.

Джерело фінансування закупівлі

Закупівля здійснюється в рамках проєкту за підтримки благодійної програми «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» та з метою надання допомоги особам, які постраждали в наслідок воєнних дій, що розпочались 24.02.22 на території України, та/або перебувають у складних життєвих обставинах в рамках потреби одержувача, в рамках проекту «ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ», в рамках всіх проектів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів) донорів, в тому числі субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, а також субгранту донором якого є Уряд США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Федеральне агенство Центри контролю та профілактики захворювань США, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках договору про надання субгранту з Інститутом Пакт № 380-013814 від 01.10.2020 р..

ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгранту, наданого відповідно до програми Уряду США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, здійснюється без ПДВ (звільнення операції від податку на додану вартість та  оплату послуг без податку на додану вартість на підставі ст. 197.11 Податкового кодексу України, у зв’язку з тим, що надані послуги фінансуються за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до міжнародного договору Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво від 07 травня 1992 року в рамках реалізації проекту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та розбудова потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)»).

Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, здійснюється без ПДВ (відповідно до положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, тимчасово, на період виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, якщо такі товари/послуги оплачуються за рахунок грантів (субгрантів), наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону).

Закупівля іншої частини послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти інших донорів, може здійснюватись з ПДВ.

Умови проведення конкурсних торгів (тендеру):

  1. Надані учасниками конкурсного відбору конкурсні (тендерні) пропозиції мають бути дійсними без змін упродовж не менш ніж 60 (тридцяти) днів з дня їх подачі.
  2. Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи всі витрати, відповідно до вимог у специфікації.
  3. Вимоги до цінової пропозиції, організаційні вимоги та спосіб оплати – як зазначено у специфікації.
  4. Кінцевий термін подання цінових пропозицій – не пізніше 12.01.2023 року, 17.00. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають.
  5. Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення та згідно із положеннями, визначеними у документах, що додаються, оцінюватимуться, виходячи із параметрів відповідності специфікації, якості та цінових показників, з урахуванням усіх витрат та суми податків.
  6. Пропозиції повинні надсилатись кур’єром або електронною поштою, на адресу:

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Вісангірієва Олена, тел. +38 (067) 290 90 97,

e-mail: convictuszakup@gmail.com

ВБО “Конвіктус Україна” тел. 0445925847

  1. 7. Організатор залишає за собою право вимагати від учасників конкурсного відбору додаткові матеріали або інформацію, що підтверджує відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та/або юридичної особи, як учасника даного конкурсного відбору.
  2. Організатор залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку цінову пропозицію відповідно до документації і власних Політик і Процедур та право припинити процедуру конкурсного відбору й відмовитися від всіх пропозицій у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками конкурсного відбору.

Прийом пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., з понеділка по п’ятницю.

e-mail: convictuszakup@gmail.com

Кінцевий термін приймання цінових пропозицій:

«12» січня 2023 року, до 17 год. 00 хв. за київським часом.

 

Дод 7 до Кер Тендерна документація на закупівлю офісної техніки та ПЗ