Тендер на закупівлю медикаментів та товарів медичного призначення!

Тендер на закупівлю медикаментів та товарів медичного призначення!

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації.
Умови оплати: безготівковий розрахунок, 100% передоплата.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: очікувана тривалість співпраці – до 31.12.2020 року.
Джерело фінансування: Закупівля здійснюється в рамках проектів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів) донорів, в тому числі субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Передбачається, що здійснення закупівлі частини товарів та послуг даного предмету закупівлі буде виконане за рахунок програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що передбачає здійснення закупівлі без ПДВ відповідно до положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України, ст.7 Закону України «Про виконання програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні» №4999 від 21.06.2012 р. та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284. Закупівля іншої частини товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти інших донорів (не в рамках програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні), може здійснюватись з ПДВ.

Склад тендерної пропозиції:
1. Тендерна пропозиція у формі Додатку 1, 2 до Тендерної пропозиції. Посилання знаходиться внизу (в кінці) цієї публікації.
2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам;
3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:
Україна, 01024, місто Київ, вул. Басейна буд. ½, поверх 3, каб. 301.

Прийом пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., з понеділка по п’ятницю. Кінцевий термін приймання тендерних пропозиції: «20» серпня 2020 року, до 16 год. 00 хв. за Київським часом.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:
Вісангірієва Олена
тел. +38 (067) 290 90 97, 044 592 58 47
e-mail: elenaconvictus@gmail.com

 

Додаток:

Тендерна документація з додатками 10.08.20