Тендер на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення

Тендер на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проєктів Організації.

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» шукає партнера для закупівлі медикаментів та товарів медичного призначення та формування їх в набори для осіб/родин з дітьми.

Джерело фінансування закупівлі

Закупівля здійснюється в рамках проєкту, який реалізовується ВБО «Конвіктус Україна» в рамках Благодійної програми «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» та з метою надання допомоги особам, які постраждали в наслідок воєнних дій, що розпочались 24.02.22 на території України, та/або перебувають у складних життєвих обставинах в рамках потреби одержувача. А також в рамках регіонального проєкту «Стійкість сервісів для ключових груп у регіоні Східній Європі та Центральній Азії» (#SoS_project 2.0), що реалізується консорціумом організацій, під керівництвом МБФ «Альянс громадського здоров’я» у партнерстві з БО «100% Життя», за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, а також всіх проєктів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів).

Територія виконання замовлення: Київ, Київська область, Івано-Франківська область.

Мінімальний обсяг закупівлі: 120 наборів на місяць; 960 наборів на весь термін реалізації проєкту (8 місяців, травень-грудень 2022 року включно).

З усіма необхідними документами для подання тендерної пропозиції та її процедурою можна ознайомитися у файлі: Дод 7 до Кер Тендерна документація на закупівлю медикаментів та товарів медичного призначення

Кінцева дата подання заявок: 17:00 27 травня 2022 року.

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі Інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі, але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Подаючи своє резюме, кандидат погоджується на таку перевірку.

Учасник ознайомлений        з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php).