Тендер на закупівлю та адресну доставку текстильних виробів для забезпечення реалізації проєктів Організації

Тендер на закупівлю та адресну доставку текстильних виробів для забезпечення реалізації проєктів Організації

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку текстильних виробів, для забезпечення реалізації проєктів Організації.

Предмет закупівлі: текстильні вироби

Джерело фінансування закупівлі: Закупівля здійснюється в рамках всіх проєктів Організації, які реалізуються ВБО «Конвіктус Україна» за кошти грантів (субгрантів).

В рамках проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», а також субгранту донором якого є Уряд США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках договору про надання субгранту з Інститутом Пакт № 380-013814 від 01.10.2020 р. Благодійної програми «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» та з метою надання допомоги особам, які постраждали в наслідок воєнних дій, що розпочались 24.02.22 на території України, та/або перебувають у складних життєвих обставинах в рамках потреби одержувача. В рамках регіонального проєкту «Стійкість сервісів для ключових груп у регіоні Східній Європі та Центральній Азії» (#SoS_project 2.0), що реалізується консорціумом організацій, під керівництвом МБФ «Альянс громадського здоров’я» у партнерстві з БО «100% Життя», за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. В рамках проєкту «Забезпечення кейс-менеджменту ГЗН та програми порятунку життя для підтримки відновлення переживших ГЗН» субгранту від Міжнародного медичного корпусу (ММК) донором якого є USAID.

 

Умови оплати: безготівковий розрахунок

Термін надання послуг: з дати підписання договору до 31 грудня 2022 року та/або до виконання всіх зобов’язань згідно Договору (з урахуванням пролонгації договору до 30.09.2024 р. в рамках виконання проєктної діяльності по договору про надання субгранту з Інститутом Пакт № 380-013814 від 01.10.2020 р.)

Склад конкурсної (тендерної) пропозиції:

  1. Тендерна пропозиція у формі Додатків 1, 2, 3 (Цінова пропозиція) до Тендерної пропозиції, комерційної пропозиції, офіційного листа;
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище), а також копії: ліцензії, якщо передбачено законодавством;
  3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, лист на офіційному бланку Компанії з зазначенням знижок або бонусів, тощо).

 

Зверніть увагу!!!

Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгранту, наданого відповідно до програми Уряду США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, здійснюється без ПДВ (звільнення операції від податку на додану вартість та  оплату послуг без податку на додану вартість на підставі ст. 197.11 Податкового кодексу України, у зв’язку з тим, що надані послуги фінансуються коштом міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до міжнародного договору Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво від 07 травня 1992 року в рамках реалізації проєкту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та розбудова потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)»).

Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, здійснюється без ПДВ (відповідно до положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, тимчасово, на період виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, якщо такі товари/послуги оплачуються коштом грантів (субгрантів), наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону).

Закупівля іншої частини послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти інших донорів, може здійснюватись з ПДВ.

 

Конкурсні (тендерні) пропозиції приймаються на електронну адресу : katerina.convictuszakupka@gmail.com

Кінцева дата подання тендерних пропозицій: 17:00 17  жовтня 2022 року.

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі Інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі, але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України.

Подаючи свою пропозицію, кандидат погоджується на таку перевірку.

Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php).

 

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками шляхом електронного листування.

Катерина Гончарова, тел. +38 (099) 2684496,

e-mail: katerina.convictuszakupka@gmail.com

ВБО “Конвіктус Україна”

http://www.convictus.org.ua

 

Дод 7 до Кер Тендерна документація на закупівлю та адресну доставку текстильної продукції 22