Тендер на закупівлю та адресну доставку текстильних виробів

Тендер на закупівлю та адресну доставку текстильних виробів

ВБО «КОВІКТУС УКРАЇНА» запрошує до участі у тендері!

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА»

(далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку текстильних виробів, для забезпечення реалізації проектів Організації

Предмет закупівлі: текстильні вироби

Джерело фінансування закупівлі: Закупівля здійснюється в рамках всіх проєктів Організації, які реалізуються ВБО «Конвіктус Україна» за кошти грантів (субгрантів).

В рамках проєкту “Гуманітарна допомога людям, які належать до ключових груп стосовно ризику інфікування ВІЛ-інфекцією, включно з людьми, які живуть з ВІЛ, для подолання викликів пов’язаних з зимовим періодом” що фінансується Elton John AIDS Foundation, проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», а також субгранту донором якого є Уряд США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках договору про надання субгранту з Інститутом Пакт № 380-013814 від 01.10.2020 р. Благодійної програми «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» та з метою надання допомоги особам, які постраждали в наслідок воєнних дій, що розпочались 24.02.22 на території України, та/або перебувають у складних життєвих обставинах в рамках потреби одержувача. В рамках проєкту «Забезпечення кейс-менеджменту ГЗН та програми порятунку життя для підтримки відновлення переживших ГЗН» субгранту від Міжнародного медичного корпусу (ММК) донором якого є USAID.

Умови оплати: безготівковий розрахунок

Термін надання послуг: з дати підписання договору до 31 грудня 2023 року та/або до виконання всіх зобов’язань згідно Договору.

Склад конкурсної (тендерної) пропозиції:

  1. Тендерна пропозиція у формі Додатків 1, 2, 3 (Цінова пропозиція) до Тендерної пропозиції, комерційної пропозиції, офіційного листа;
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище), а також копії: ліцензії, якщо передбачено законодавством;
  3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, лист на офіційному бланку Компанії з зазначенням знижок або бонусів, тощо).

Зверніть увагу!!!

Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгранту, наданого відповідно до програми Уряду США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, здійснюється без ПДВ (звільнення операції від податку на додану вартість та  оплату послуг без податку на додану вартість на підставі ст. 197.11 Податкового кодексу України, у зв’язку з тим, що надані послуги фінансуються за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до міжнародного договору Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво від 07 травня 1992 року в рамках реалізації проекту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та розбудова потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)»).

Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, здійснюється без ПДВ (відповідно до положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, тимчасово, на період виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, якщо такі товари/послуги оплачуються за рахунок грантів (субгрантів), наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону).

Закупівля іншої частини послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти інших донорів, може здійснюватись з ПДВ.

Конкурсні (тендерні) пропозиції приймаються на електронну адресу : katerina.convictuszakupka@gmail.com

Кінцева дата подання тендерних пропозицій: 17:00 23  лютого 2023 року.

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі Інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України.

Подаючи свою пропозицію, кандидат погоджується на таку перевірку.

Учасник ознайомлений        з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php ).

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками шляхом електронного листування.

Катерина Гончарова, тел. +38 (099) 2684496,

e-mail: katerina.convictuszakupka@gmail.com

ВБО “Конвіктус Україна”

http://www.convictus.org.ua

 

Дод 7 до Кер Тендерна документація на закупівлю та адресну доставку текстильної продукції 23