Тендер на закупівлю та адресну доставку товару «портативний світлодіодний ліхтар»

Тендер на закупівлю та адресну доставку товару «портативний світлодіодний ліхтар»

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку  товару «портативний світлодіодний ліхтар», для забезпечення реалізації проектів Організації

Предмет закупівлі: ліхтар – світлодіодний портативний

Якщо Ви можете здійснити поставку даного товару прошу, надати цінову пропозицію з урахуванням вартості доставки товарів в межах м. Києва на одну адресу.

Цінові пропозиції, у вигляді прайсу з зазначеною ціною чи рахунку, очікуємо до 10 березня 2023 р. на електронну адресу: katerina.convictuszakupka@gmail.com

 

Технічні характеристики: Переносний світлодіодний ліхтар, на акумуляторах, з функцією підзарядки. Ліхтар має бути оснащений посиленою конструкцією та ударостійким поворотним корпусом. Акумулятор: літій-іонний 3,7 В 2000 мАг (або краще). Час роботи: мінімум 4 год. Час заряджання: максимум 4 год. Бажано, щоб ліхтар мав гачок. Магніт: 2 магніти на задній частині лампи та магніт біля основи лампи. Зарядний пристрій мережі 230В бажано зі знімним кабелем USB. Свої пропозиції надсилайте разом з фото товару.

Організація не переслідує обрання конкретної торгової марки

Джерело фінансування закупівлі: Закупівля здійснюється в рамках всіх проєктів Організації, які реалізуються ВБО «Конвіктус Україна» за кошти грантів (субгрантів).

В рамках проєкту “Гуманітарна допомога людям, які належать до ключових груп стосовно ризику інфікування ВІЛ-інфекцією, включно з людьми, які живуть з ВІЛ, для подолання викликів пов’язаних з зимовим періодом” що фінансується Elton John AIDS Foundation, проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», а також субгранту донором якого є Уряд США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках договору про надання субгранту з Інститутом Пакт № 380-013814 від 01.10.2020 р. Благодійної програми «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» та з метою надання допомоги особам, які постраждали в наслідок воєнних дій, що розпочались 24.02.22 на території України, та/або перебувають у складних життєвих обставинах в рамках потреби одержувача. В рамках проєкту «Забезпечення кейс-менеджменту ГЗН та програми порятунку життя для підтримки відновлення переживших ГЗН» субгранту від Міжнародного медичного корпусу (ММК) донором якого є USAID.

Умови оплати: 100% передоплата, шляхом перерахування коштів на банківський рахунок постачальника, після підписання договору купівлі-продажу товару та виставленому рахунку-фактурі.

Термін надання послуг: з дати підписання договору до 31 грудня 2023 року та/або до виконання всіх зобов’язань згідно Договору.

Зверніть увагу!!!

Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгранту, наданого відповідно до програми Уряду США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, здійснюється без ПДВ (звільнення операції від податку на додану вартість та  оплату послуг без податку на додану вартість на підставі ст. 197.11 Податкового кодексу України, у зв’язку з тим, що надані послуги фінансуються за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до міжнародного договору Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво від 07 травня 1992 року в рамках реалізації проекту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та розбудова потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)»).

Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, здійснюється без ПДВ (відповідно до положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, тимчасово, на період виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, якщо такі товари/послуги оплачуються за рахунок грантів (субгрантів), наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону).

Закупівля іншої частини послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти інших донорів, може здійснюватись з ПДВ.

 

Конкурсні (тендерні) пропозиції повинні прийматися на електронну адресу : katerina.convictuszakupka@gmail.com

Кінцева дата подання тендерних пропозицій: 17:00 10  березня 2023 року.

 

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі Інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України.

Подаючи свою пропозицію, кандидат погоджується на таку перевірку.

 

Учасник ознайомлений        з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php).

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками шляхом електронного листування.

Катерина Гончарова, тел. +38 (099) 2684496,

e-mail: katerina.convictuszakupka@gmail.com

ВБО “Конвіктус Україна”

http://www.convictus.org.ua