Тендер на закупівлю та пакування гуманітарних товарів (продуктові та гігієнічні набори)

Тендер на закупівлю та пакування гуманітарних товарів (продуктові та гігієнічні набори)

ВБО «КОВІКТУС УКРАЇНА» запрошує до участі у тендері!

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та пакування гуманітарних товарів (продуктові та гігієнічні набори).

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» шукає партнера для закупівлі різних видів гуманітарних товарів (продуктових наборів та засобів гігієни тощо) та пакування їх у набори (в коробках із нанесенням наліпок) для осіб/родин з дітьми.

Джерело фінансування закупівлі

Закупівля здійснюється в рамках проєкту за підтримки благодійної програми «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» та з метою надання допомоги особам, які постраждали в наслідок воєнних дій, що розпочались 24.02.22 на території України, та/або перебувають у складних життєвих обставинах в рамках потреби одержувача, в рамках проєкту «ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ», в рамках всіх проєктів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів) донорів, в тому числі субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, а також субгранту донором якого є Уряд США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Федеральне агенство Центри контролю та профілактики захворювань США, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках договору про надання субгранту з Інститутом Пакт № 380-013814 від 01.10.2020 р..

Територія виконання замовлення: Київ, Київська область.

Мінімальний обсяг закупівлі: 250 наборів на місяць – продуктових; 250 наборів на місяць – засобів гігієни; 6000 наборів на весь термін реалізації проєкту (12 місяців, січень-грудень 2023 року включно).

З усіма необхідними документами для подання тендерної пропозиції та її процедурою можна ознайомитися у файлі: Дод 7 до Кер Тендерна документація на закупівлю та пакування гуманітарних наборів.docx

Кінцева дата подання заявок: 18:00 12 січня 2023 року.

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі Інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі, але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Подаючи своє резюме, кандидат погоджується на таку перевірку.

Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php).

Дод 7 до Кер Тендерна документація на закупівлю та пакування гуманітарних наборів