Тендер на закупівлю та пакування гуманітарних товарів (продуктові та гігієнічні набори)

Тендер на закупівлю та пакування гуманітарних товарів (продуктові та гігієнічні набори)

ВБО «КОВІКТУС УКРАЇНА» запрошує до участі у тендері!

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та пакування гуманітарних товарів (продуктові та гігієнічні набори).

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» шукає партнера для закупівлі різних видів гуманітарних товарів (продуктових наборів та засобів гігієни тощо) та пакування їх у набори (в коробках із нанесенням наліпок) для осіб/родин з дітьми.

Джерело фінансування закупівлі

Закупівля здійснюється в рамках проєкту, який реалізовується ВБО «Конвіктус Україна» в рамках Благодійної програми «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» та з метою надання допомоги особам, які постраждали в наслідок воєнних дій, що розпочались 24.02.22 на території України, та/або перебувають у складних життєвих обставинах в рамках потреби одержувача. А також в рамках регіонального проєкту «Стійкість сервісів для ключових груп у регіоні Східній Європі та Центральній Азії» (#SoS_project 2.0), що реалізується консорціумом організацій, під керівництвом МБФ «Альянс громадського здоров’я» у партнерстві з БО «100% Життя», за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, а також всіх проектів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів).

Територія виконання замовлення: Київ, Київська область, Харківська область, Івано-Франківська

Мінімальний обсяг закупівлі: 240 наборів на місяць – продуктових; 240 наборів на місяць – засобів гігієни; 3840 наборів на весь термін реалізації проєкту (8 місяців, травень-грудень 2022 року включно).

З усіма необхідними документами для подання тендерної пропозиції та її процедурою можна ознайомитися у файлі: Дод 7 до Керівництва Тендерна документація на закупівлю наборів гуманітарної допомоги 05.2022

Кінцева дата подання заявок: 18:00 24 травня 2022 року.

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі Інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі, але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Подаючи своє резюме, кандидат погоджується на таку перевірку.

Учасник ознайомлений        з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php).