Тендер на закупівлю товарів медичного призначення

Тендер на закупівлю товарів медичного призначення

Всеукраїнська благодійна організація “КОНВІКТУС УКРАЇНА” (далі – Організація) оголошує процедуру місцевої закупівлі товарів медичного призначення, з метою попередження поширення інфекційних захворювань серед населення та особистого захисту співробітників організації у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Джерело фінансування закупівлі –  Закупівля здійснюється в рамках проектів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів) донорів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

Предмет закупівлі:

–       Дизенфікуючі засоби (Бацилол, Стерилліум), 1 л

–       Рукавички нестерильні латексні, розмір L

–       Маски медичні 3 шарові

–       Респиратори 3 М (чи аналог), 2-го чи 3-го рівня захисту

Порядок розрахунків: безготівковий розрахунок, 100% передоплата.

Термін надання послуг: протягом 2020 року.

*    Зверніть увагу !!! Відповідно до З-ну України №540 від 30.03.2020, а саме п. 7 його прикінцевих та перехідних положень: Замовник, під час антикоронавірусних закупівель повинен вимагати у Постачальника наявність сертифікату відповідності, в тому числі одноразові медичні маски підлягають сертифікації на належний ступінь захисту від небезпеки та відсутність негативного впливу на здоров’я користувача такого засобу та/або оточуючих.  

* Зверніть увагу! Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постановки Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (067) 290 90 97, звернувшись до менеджера з закупівель Вісангірієвої Олени, е-mail: elenaconvictus@gmail.com

Цінові пропозиції приймаються:

на електрону адресу elenaconvictus@gmail.com.

до 09 квітня 2020 року до 17:00 (включно) за київським часом.

Додаток 2 до Керівництва Запит цінових пропозицій ЗОЗ 06.04.2020