Тиждень #САМОТЕСТУВАННЯ на ВІЛ продовжено❗️

Тиждень #САМОТЕСТУВАННЯ на ВІЛ продовжено❗️

Звернемося до статистики.
ℹ️ У квітні 2020 року в Україні офіційно зареєстровано 1 053 випадки ВІЛ-інфекції, 309 випадків СНІДу та 157 смертей, зумовлених СНІДом, серед громадян України та 1 випадок ВІЛ-інфекції серед іноземців (за інформацією Центр громадського здоров’я України).

Ми не втомлюємося повторювати, що ВІЛ-інфекція є однією з грізних небезпек сучасності, тому своєчасне виявлення стану інфікованості має велике значення. Якщо діагностика проведена своєчасно, то у людини з’являється шанс не просто прожити до старості, а прожити яскраве, повноцінне життя.

📌 Саме для того, щоб безкоштовно протестуватися на ВІЛ могла якомога більша кількість осіб, в рамках Європейського тижня тестування була проведена акція #САМОТЕСТУВАННЯ, що тривала з 17 по 24 травня.
Головний меседж акції звучав так: експрес-тестування можна робити не лише у медзакладах чи мобільних амбулаторіях, але і вдома. Для цього не потрібна медична освіта чи якісь інші навички, достатньо просто безкоштовно взяти експрес-тест в перелічених аптеках та діяти за інструкцією.

Ми розуміємо, що з об’єктивних причин певна кількість людей могла не встигнути долучитися до самотестування, тому дуже вдячні, що цю акцію підтримав Kyiv City Public Health Center – Міський Центр Громадського Здоров’я, Київ, запропонувавши подовжити її ще на тиждень (з 25 травня).
Отже, кожен охочий може безкоштовно (в обмін на контактні дані) отримати швидкий (слюновий) тест та провести самотестування в домашніх умовах 👇

Період: 25.05 – 29.05
Адреса: вул.Волоська,19
Робочий час: з 10:00 до 16:00
Контактна особа: Ігор, +380 (68) 511 03 30

Формуємо нові звички та привчаємося до самотестування🙌

#СоцДопомога #подолаємоВІЛ #ConvictusTeam

 

Нагадуємо, що за посиланням ви можете переглянути відео-інструкцію для домашнього тестування: