ТОП-5 зіркових жінок, які побороли алкогольну залежність

У  кумирів мільйонів теж бувають складні часи. Часто творча криза або особисті невдачі заставляють зірок «заглядати до чарки». Особливо пагубно алкоголь впливає на жіночий організм. Крім того, соціум дуже жорстко критикує таке «захоплення» жінок, не проявляючи жодної емпатії та співчуття до хвороби. Чому відомі жінки ставали алкозалежними, як зізнавалися у згубній звичці публіці, та яким був їх шлях до тверезого життя.

Адель, співачка

 Виявляється любовні страждання, які дозволили артистці написати неймовірні пісні, що зробили її знаменитою, спонукали зірку до важкої депресії та алкогольної залежності. «Одного разу перед виступом я напилася так сильно, що забула слова власних пісень…  Це було жахливо!», – зізналася співачка. Саме така ситуація відправною точкою та початком лікування залежності.

Дрю Беррімор, актриса

 Відома голлівудська зірка спробувала алкоголь у дев’ятирічному віці, потім пристрастилася до марихуани, згодом –  кокаїну. З 14 років вона стала постійною клієнткою реабілітаційних центрів, а преса її охрестила “Наймолодшою алкоголічкою Голлівуду”.

“Гроші закінчилися миттєво. Щоб хоч якось залишитися на плаву, я чистила туалети в якійсь забігайлівці. Відвідувачі впізнавали мене і починали сміятися”, – згадує актриса той складний період свого життя. Зараз Дрю стверджує, що перемогла залежність, і лише деколи дозволяє собі келих вина.

Келлі Осборн, співачка

Донька відомого рок-музиканта Оззі Озборна  спробувала спиртне в 12 років, а потім публічно визнала “Алкогольна залежність у мене в генах”, – говорила Келлі. У 18 років вона потрапила до реабілітаційного закладу. І лише зустрівшись з Люком Уореллом (нинішній чоловік), вона позбулася пагубної звички до спиртного. Сьогодні Келлі Осборн веде виключно тверезий спосіб життя.

Крістін Девіс, актриса

Кого неможливо було б запідозрити у згубній алкогольній пристрасті, так це  зірку серіалу “Секс у великому місті”. Проте відомо, що вона кілька років відвідувала клуб анонімних алкоголіків. Причиною, яка привела актрису до вживання алкоголю, стала її сором’язливість і страх сцени. До 25 років Девіс мала серйозну залежність. А врятувала її подруга, затягнувши актрису на курси йоги. Тепер Девіс панічно боїться алкоголю і навіть хотіла відмовитися від ролі Шарлотти в серіалі, оскільки та цілими днями розпиває коктейлі.

Мелані Гріффіт, актриса

Екс-дружина Антоніо Бандераса почала захоплюватися алкоголем з юних років, далі додалися наркотики. Зрештою  Мелані боролася зі шкідливими звичками тридцять (!) років, протягом яких вона як мінімум тричі проходила реабілітацію в профільних клініках. І тільки нещодавно голлівудська актриса заявила, що поборола залежність.