Тренінг “Покращення якості та сталості послуг програм ЗПТ силами спільноти”

Вчора, 16 квітня, в рамках проекту “PITCH – Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу”, відбувся тренінг “Покращення якості та сталості послуг програм ЗПТ силами спільноти”.

На заході була створена ініціативна група з учасників програм ЗПТ та ЛВІН для обговорення якості препарату метадон і бупренорфін ЗН.

Зазначимо, від пацієнтів постійно надходять скарги на проблеми зі здоров’ям, які викликають ці ліки, зокрема порушення сну та роботи нервової системи, депресії, нестача сил та енергії. Крім того, зі слів учасників програм, препарати мають нетривалий час дії, що швидко призводить до “синдрому відміни”.

На тренінгу було розглянуто шляхи впливу на ситуацію і розроблено подальші кроки щодо закупівлі препаратів інших виробників. Учасники заходу написали скарги та направили їх у відповідні органи.

Надалі «Конвіктус Україна» планує слідкувати за ситуацією та сприяти тому, щоб пацієнти ЗПТ могли бути повноцінними членами суспільства.

The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response (PITCH) допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я.

Програма зміцнює спроможність організацій спільнот підтримувати права груп, найбільше постраждалих від ВІЛ, шляхом активної участі в адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики.

PITCH − це стратегічне партнерство між Aidsfonds, Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІДу та Міністерством закордонних справ Нідерландів.

Фото: novostipmr.com