Тренінг щодо інституційного розвитку трансгендерної спільноти

20-21 липня, напередодні Маршу Рівності, в рамках напрямку «Підтримка інституційного розвитку трансгендерної організації в Україні», який реалізує “Конвіктус Україна” за підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я”, ініціативна група Trans Generation  провела тренінг для молодих активістів під Києвом. Захід був присвячений мобілізації спільноти, пошукам ресурсів, нових ідей, наснаженню та об’єднанню на основі цінностей.

У тренінгу взяли участь активісти з багатьох регіонів України! Київ, Запоріжжя, Харків, Дніпро, Миколаїв, Львів, Херсон доєднались до заходу. Завдяки широкому регіональному охопленню, учасники та учасниці змогли перейняти досвід, дізнатися про проблеми транс*людей з багатьох регіонів, та найважливіше – отримали можливість проаналізувати труднощі та зґенерувати можливі шляхи їх вирішення.

“В перший день тренінгу було дуже круто дізнатися про різні види та підходи активізму. З учасниками зав’язалися близькі та теплі відносини. Другий день, пройшов на “ура”, тренінг був дуже цікавим, дуже вдячна Марині Говорухіній за її роботу. Для мене ці два дні були дуже важливими та ресурсними, дякую” – поділився своїми першими враженнями небінарний активіст з Запорізької регіональної ініціативи Trans Generation Z.

У той же час, активіст із Харкова, Руслан Ніязов, вважає не менш важливим підкреслити: “Тренінг пройшов на високому рівні, запам’ятався позитивною атмосферою у поєднанні з конструктивом. Дякую Trans Generation, ця подія активувала в мені механізми креативу та віри у себе, віри в позитивні зміни у суспільстві”.

Також хочемо зазначити, що тренінг чудово поєднав у собі теплу та затишну атмосферу, взаємопідтримку з цікавим досвідом та знаннями, перетворивши цю зустріч в платформу для реалізації нових ідей та проектів.

В ті дні активісти транс*спільноти з різних регіонів України змогли об’єднати свої зусилля, та, сподіваємось, цей зв’язок ніколи не зникне.

Після тренінгу в учасників та учасниць була можливість доєднатись до першої в історії КиївПрайду транс*колони, яка стала видимою завдяки Trans Generation та гордо пронесла 18метровий стяг!