Третя зустріч із серії заходів «Жінка та війна» пройшла на рівні громади у Василькові Київської області

Третя зустріч із серії заходів «Жінка та війна» пройшла на рівні громади у Василькові Київської області

Третя зустріч із серії заходів «Жінка та війна» пройшла на рівні громади у Василькові Київської області.
Дві повітряні тривоги, які передували події вкотре нагадали, яким є цінним час разом у спільноті лідерок думок, випускниць «Майстерні можливостей», фахівчинь соціальної сфери, культури, інших галузей, активісток.
Відгуки про зустріч:
«Участь в тренінгу з інформаційної гігієни відкрила мені очі на те, скільки фейків поруч. Я зрозуміла, як перевіряти інформацію та перевіряти її» -, поділилася Ірина, учасниця заходу.
«Форум-театр – це щось неймовірне. Виявляється, у нас живе так багато гендерних стереотипів, які передаються з покоління в покоління. Дякую за можливість усвідомити, що все можна змінити, розірвати це коло і не передати застарілу модель поведінки донці», – дякує Тетяна, яка спробувала себе в ролі актриси перед понад 20 глядачками.
«Нам шкода, що не всі запрошені змогли доєднатись, адже транспорт через тривоги та загрозу ракетних ударів не курсував. Але ми розуміємо, що безпека – понад усе! Ми ще не раз будемо зустрічатись після нашої перемоги жіночою спільнотою Васильківської громади, планувати майбутнє, реалізовувати спільні ідеї, ділитись здобутками», – наголосила менеджерка проєкту «Крила» Юлія Царевська.
Захід відбувся у рамках проєкту Крила, що впроваджується Pact Ukraine та ВБО «Конвіктус Україна» за підтримки Embassy of Canada in Ukraine.