У Броварах навчали роботі з вразливими підлітками

Наша команда в рамках проекту “Підлітки поза увагою”, що реалізується у Київській області, провела для фахівців Броварського Центру соціальних служб, соціальних педагогів ЗОШ, сімейних лікарів, спеціалістів Служби у справах дітей Броварської Міської ради, інспекторів ювенальної превенції  круглий стіл-семінар. Тема заходу “Особливості надання допомоги та організація послуг для підлітків та молоді вразливих груп у місті Бровари”.

Під час круглого столу розглянули результати біоповедінкового дослідження, що проводилося в місті у 2018 році, обговорили питання формування залежності у підлітковому віці, методи та форми роботи з молоддю, які вживають психоактивні речовини, питання організації послуг, дружніх до молоді у місті Бровари.

Проект «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» має на меті налагодження взаємодії місцевих державних та громадських організацій щодо визначення потреб підлітків та молоді з уразливих груп та сприяння задоволенню інтересів цільової групи на місцевому рівні, шляхом створення карти послуг для підлітків та молоді у місті Києві та Київській області.

Реалізується за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» та  МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна), за фінансової підтримки Фонду «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%».