У Деснянському районі Києва провели рейд проти реклами наркотиків

Відбулася акція «Замалюй шлях до наркотиків» в Деснянському районі міста Києва. Активісти, представники поліції та місцевої влади замалювали написи на стінах, які рекламують канали продажу наркотичних речовин.

«Ми замалювали сьогодні багато написів, вони скрізь – на дитячих майданчиках, біля садочків, на житлових будинках. Знаємо, що така наша діяльність – не панацея, адже вживання наркотиків отак відразу не зупиниться. Але такими заходами ми можемо змінити ситуацію. І сьогоднішня акція показала готовність громади, поліції, місцевої влади, неурядових організацій об’єднуватися для покращення ситуації з безпекою у районі. Ми дуже вдячні всім, хто долучився до нас сьогодні! Закликаємо й інші райони до такої ініціативи», – розповідає Євгеній Скляренко, керівник напрямку по роботі з наркозалежними в місті Києві ВБО «Конвіктус Україна».

Акцію організувала ВБО «Конвіктус Україна» спільно з Київським міським центром громадського здоров’я, Поліцією міста Києва, Громадскою радою Деснянського району, Деснянським районним у місті Києві центром соціальних служб та за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. До заходу також приєдналися представники Деснянського управління поліції ГУНП у місті Києві, Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, громадських та благодійних організацій району.

Продовжуймо боротьбу! Кожен маленький крок – це крок до великої мети.