У Деснянському районі посилюють партнерство для вирішення питань безпеки

Нещодавно відбулося засідання комітетів при Громадській раді Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за участю представників влади, поліції, громадських організацій, медицини. На ньому обговорили план взаємодії та координації зусиль для вирішення актуальних питань безпеки в громаді.

На заході представники «Конвіктус Україна» Алла Мельник та Євгеній Скляренко презентували основні результати діяльності проекту «Об’єднання зусиль – безпечна громада» за 10 місяців 2018 року та представили основні ідеї для подальшого розвитку ініціативи в Деснянському районі. Зокрема, у наступні два місяця ми плануємо: 

– створити карту послуг та допомоги для вразливих категорій населення у Деснянському районі;

– пропрацювати та спланувати серію тренінгів для надавачів послуг по роботі з уразливими категоріями населення; 

– пропрацювати питання щодо дій та заходів з протидії розповсюдженню наркотичних речовин у Деснянському районі.

Community Policing – це постійна співпраця поліції з населенням та місцевою владою. А головна мета такої взаємодії – створення спільного безпечного простору. Вона полягає у тому, що поліція працює, зважаючи на думку мешканців щодо питань громадського порядку у кожному конкретному районі, селі, місті тощо.

Нагадаємо, у 2018 році наша організація розпочала проект «Об’єднання зусиль – безпечна громада». Мета діяльності – формування ефективної взаємодії територіальної громади, поліції та місцевої влади Деснянського району міста Києва. Всі заходи реалізуються за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Запрошуємо до співпраці та взаємодії!