У Деснянському районі пройшла акція «Збережи своє майбутнє! Захисти себе від СНІДу»

В травні Україна в черговий раз приєдналася до відзначення Дня пам’яті померлих від СНІДу.

28 травня 2015-го року у парку «Деснянський» за ініціативи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деснянського району, підтримки Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна», БО «Світ без залежності», БФ «Незалежна країна» відбулася акція «Збережи своє майбутнє! Захисти себе від СНІДу». Головна мета акції – підвищення рівня поінформованості територіальної громади Деснянського району щодо проблем ВІЛ/СНІДу та пропагування здорового способу життя.
Впродовж проведення акції досвідчені соціальні працівники надавали консультації стосовно профілактики інфікування ВІЛ та алгоритму дій, у разі виявлення позитивного результату тесту, проводились бесіди щодо переваг здорового способу життя, розповсюджувались інформаційні матеріали тематичного змісту, демонструвались малюнки та плакати, виконані учнями навчальних закладів Деснянського району.

«Всі люди мають право на гідне до них ставлення незалежно від діагнозу. Здоров’я – цінність, незбагненне диво, його не купиш, але можна навчитися його зберігати і зміцнювати», – говорить директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деснянського району Дмитро Альтман.

Довідково:
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я Україна продовжує залишатись регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ серед країн Центральної Європи та Східної Азії. В нашій державі офіційно зареєстровано 272 323 випадків ВІЛ-інфекції. Лише за квітень 2015-го року виявлено 1 068 випадків ВІЛ, з яких – 88 зареєстровано в Києві.
Столиця займає третє місце за чисельністю ВІЛ-інфікованих, після Одеської та Дніпропетровської областей. За оцінками експертів – ці показники не відображають весь масштаб поширення вірусу, реальна кількість ВІЛ-інфікованих в рази вища за офіційну, значна кількість людей досі не знає про інфікування, тим самим ставлячи під загрозу своє здоров’я і життя.

Джерело : Деснянська районна у м. Києві державна адміністрація