У Керівному Комітеті Партнерства “Зупинимо туберкульоз. Україна” обговорили плани на півроку

Сьогодні, 23 липня, відбулося розширене засідання Керівного Комітету Партнерства “Зупинимо туберкульоз. Україна”, на якому учасники обговорили плани на наступні півроку та визначили ключові напрямки роботи.

Під час зустрічі було обговорено подальші кроки у роботі з Парламентом України, проведення Національної конференції щодо виконання Декларації НВР ООН з туберкульозу та цільові групи, на яких зосередиться Партнерство. Окремим питанням став розгляд впровадження мобільного додатку “OneImpact” в Україні.

Нагадаємо, діяльність Партнерства забезпечується ВБО “Конвіктус Україна” в рамках проекту “Зміцнення політичних зобов’язань щодо ефективної протидії ТБ в Україні” за підтримки Stop TB Partnership.

Партнерство вже включає близько 50 організацій та 7 фізичних осіб із числа провідних лікарів, науковців та експертів у сфері фтизіатрії.

До складу Партнерства можуть долучатися неурядові національні та місцеві організації, державні органи, міжнародні агенції та проекти, об’єднання профспілок, приватний/діловий сектори, релігійні організації, фізичні особи, які спрямовують свою діяльність на подолання епідемії туберкульозу в Україні. Для цього необхідно звернутись до секретаріату Партнерства на електронну адресу: StopTBUkraine@gmail.com