У Київській області медичний заклад отримав необхідну допомогу, щоб організовувати виїзні обстеження жителів області

У Київській області медичний заклад отримав необхідну допомогу, щоб організовувати виїзні обстеження жителів області

Київському обласному протитуберкульозному диспансеру, що розташований у м. Боярка передано автомобіль NISSAN QASHQAI та цифровий портативний рентгенографічний апарат «FDR Xair (XD2000)» (FUJIFILM, Японія). Крім того, медичний заклад отримав відремонтований та модернізований сучасним цифровим рентгенфлюорографічним обладнанням флюоромобіль на базі шасі автомобіля ТАТА.

Пандемія Covid-19 та повномасштабне вторгнення росії негативно вплинули на показники виявлення туберкульозу (далі ТБ) серед населення України. В час війни питання діагностики ТБ постало особливо гостро. Тому допомога медичним закладам від міжнародних партнерів у цій сфері є актуальною та необхідною.

Завдяки автомобілю вдасться:
здійснювати виїзди мультидисциплінарних команд в області й проводити рентгенологічний скринінг з метою виявлення туберкульозу на ранніх стадіях серед груп ризику розвитку туберкульозу (ТБ);
доставляти мокротиння та інший біологічний матеріал для діагностики ТБ;
доставляти ліки;
здійснювати виїзд експертів у райони та здійснювати моніторингові візити.

Наша Організація в рамках проєкту «Активне виявлення нових випадків туберкульозу серед груп ризику за допомогою пересувного флюорографа» у співпраці з Київським обласним протитуберкульозним диспансером забезпечуватиме діяльність в Київській області. Сумісна робота медичного закладу та «Конвіктус Україна» дасть змогу проводити необхідні обстеження клієнтам з цільових груп та, за необхідності, перенаправляти на лікування.

Висловлюємо подяку представникам органам місцевої влади, які були на переданні обладнання: заступнику військово-цивільної адміністрації Київської області Власюку Віталію Вікторовичу; заступниці голови обласної ради Семеновій Тетяні Миколаївні; в.о. директора ДОЗ КОДА Сорокину Олександру Олексійовичу; заступнику директора ДОЗ КОДА, начальнику управління Світлому Олександру Валентиновичу.