У Києві обговорили питання безпеки в громадах та міжсекторальної взаємодії

Щойно завершися дводенний захід «Вразливі групи та Ком’юніті полісінг», який мав на меті визначити перспективи побудови безпеки в громадах з врахуванням особливостей груп ризику, розглянути різні підходи та визначитись з тим, що насправді працює на безпеку, а що навпаки шкодить.

Учасниками тренінгу стали представники громад, поліції та органів місцевої влади. Від «Конвіктус Україна» участь приймала менеджер проектів Алла Мельник, яка стала фасилітатором роботи в групах. Під час тренінгу вона розповіла про досвід роботи з уразливими підлітками, які ведуть ризикований спосіб життя, зокрема про створення клубу «Street Power» та розробку карти послуг з урахуванням запитів тінейджерів. Також великий інтерес присутніх викликала розповідь про профілактику наркозалежності серед дорослих, діяльність програм зменшення шкоди та їх важливість для безпеки громади.

Організаторами заходу: Міжнародний фонд «Відродження» (Програмні ініціативи «Громадське здоров’я» та «Права людини та правосуддя»), Інститут миру та порозуміння, Експертний центр з прав людини, Центр інформації про права людини, ВБО «Конвіктус Україна», ГО «Студія правових і соціальних досліджень», ГО «Світло надії».