У Києві представники/ці органів пробації навчалися роботі з наркозалежними

Минулого тижня наш спеціаліст Євген Скляренко завітав із лекцією до Деснянського та Дніпровського районних відділів філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві. Захід передбачав навчання з толерантної роботи зі споживачами наркотиків.

Євген Скляренко, психоаналітик та керівник напрямку по роботі зі споживачами ін’єкційних наркотиків у м. Києві ВБО «Конвіктус Україна», розповів про хімічну залежність, її види та етапи формування, акцентував увагу на наркозалежності, як на різновиді хімзалежності.

Під час тренінгу були також розглянуті наступні питання:

  •  Передумови виникнення захворювання.
  •  Етапи розвитку наркозалежності. Зміни в наркосцені країни.
  •  Реабілітація хворих: ефективні способи лікування залежності.
  •  Співзалежність та її прояви у родичів людей, які вживають наркотики.
  • Толерантне та емпатичне ставлення до представників уразливих груп.

Ще одна важлива тема, що хвилювала учасників/ць навчання – це боротьба з передозуваннями та підліткова наркозалежність. Особливо представники/ці пробації були вражені шкідливістю синтетичних наркотиків та їхнім згубним впливом на психіку неповнолітніх.

Тренінг відбувся в рамках проекту PITCH в Україні – Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ». The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я.

Програма зміцнює спроможність організацій спільнот підтримувати права груп, найбільше постраждалих від ВІЛ, шляхом активної участі в адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики. #PITCH − це стратегічне партнерство між #Aidsfonds#FrontAIDS та Міністерством закордонних справ Нідерландів. В Україні проект адмініструється через МБФ “Альянс громадського здоров’я”.