У Києві відбулась вулична акція «Час зупинити туберкульоз»

У масштабному заході взяли участь 9 студентських команд зі столичних вузів, які під час інтерактивного квесту перевірили та вдосконали свої знання про туберкульоз.

Захід був присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом, що відзначається 24 березня. За даними Центру громадського здоров’я, кількість випадків захворювання на активний туберкульоз, включаючи його рецидиви, серед усього населення України за 2018 рік становила 26 321. Тільки в лютому цього року 2 265 українців дізналися, що хворі на туберкульоз.

Під час акції кияни та гості міста мали можливість отримати достовірну інформацію про захворювання та профілактику туберкульозу, сфотографуватися біля інтерактивних фотозон, отримати роздруковані фото з хешпринтера.

Більше фотографій –  https://www.facebook.com/pg/StopTB.Ukraine/photos/?tab=album&album_id=421673605067082

Організатори заходу: ВБО  “Конвіктус Україна”, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  Київський міський центр громадського здоров’я, МГО  “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я”, БО “Позитивні жінки”, Червоний Хрест України, МБФ “Альянс громадського здоров’я”, БО  “TBpeople Ukraine”.

Діяльність Партнерства здійснюється у співпраці з ВБО “Конвіктус Україна” за технічної та фінансової підтримки проекту “Виклик туберкульозу” (Challenge TB), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується в Україні організацією PATH.