У “Конвіктусі” плануємо нові соціально значущі проекти

Фахівчині «Конвіктусу» здійснили дружній візит до новоствореного благодійного магазину в Ірпіні. Відкрили заклад колежанки із ГО «Свідоме майбутнє», щоб за кошти, отримані від цього бізнесу, підтримувати мам із дітьми, вразливі категорії населення та заходи для громади.

«Конвіктус» долучиться до планування фандрейзингової та адвокаційної діяльності громадської організації, – коментує керівниця напрямку по роботі з жінками Юлія Царевська. – Спробуємо разом написати соціально значущі проекти, адже самі працюємо в Ірпінському районі вже декілька років та стикаємось із наслідками соціально тривожних явищ, які можливо попередити системною, злагодженою роботою із однодумцями».

«Конвіктус» — це неурядова організація, яка функціонує у трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні. Наша команда працює, щоб будувати здорове та безпечне майбутнє України. Вже 13 років ВБО «Конвіктус Україна» є надійним партнером державних установ та громадських організацій у реалізації програм протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, формування навичок здорового способу життя серед уразливих підлітків, реінтеграції колишніх ув’язнених у суспільство та надання допомоги жінкам, які постраждали від насильства.