У регіонах України відбулася акція «Час зупинити туберкульоз»

Вишгород, Черкаси, Дніпро та Полтава приєдналися до акції «Час зупинити туберкульоз».

Місцеві активісти провели профілактичні заходи, які були присвячені Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом, що відзначається 24 березня.

Під час активностей містяни мали можливість отримати достовірну інформацію про захворювання та профілактику туберкульозу, взяти участь у квесті, пройти скринінг-анкетування на симптоми туберкульозу, отримати професійну консультацію від лікарів – психолога і фтизіатра та зробити фото з хештегом #ItsTimeToEndTB.

Організатором акцій виступило Партнерство “Зупинимо туберкульоз. Україна” спільно з ВБО “Конвіктус Україна”, БО “Позитивні жінки”, БО “Світло Надії”, Мережею ЛЖВ,  БО “TBpeopleUkraine”,  МБФ “Альянс громадського здоров’я”, Вишгородською центральною районною лікарнею, Вишгородською районною організацією Товариства Червоного Хреста, Вишгородською районною радою Київської області та Вишгородською Міською Радою.

Діяльність Партнерства здійснюється у співпраці з ВБО «Конвіктус Україна» за технічної та фінансової підтримки проекту «Виклик туберкульозу» (Challenge TB), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується в Україні організацією PATH.