У стінах КМДА «Конвіктус Україна» презентувала новий проект

Сьогодні у Київській міській державній адміністрації наша організація представила ініціативу «Київ – місто здорових дітей!». Презентація відбулася у рамках конкурсу проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», який проводиться за підтримки  Департаменту суспільних комунікацій КМДА.

  • Наш проект має на меті підвищення поінформованості дітей та підлітків щодо ведення здорового способу життя та формування навичок безпечної поведінки, – розповіла Алла Мельник, керівниця молодіжного клубу «STREET POWER». –  У фокусі уваги – діти та підлітки віком від 14 до 19 років з Деснянського та Дніпровського районів міста Києва (учні старших класів шкіл, студенти професійних коледжів та училищ, клієнти дитячих, підліткових центрів, клубів). Нашими послугами з  профілактики планується охопити близько 3 000 підлітків цільової групи.

Конкурсну комісію цікавив наявний успішний досвід роботи «Конвіктус Україна» з підлітками, вже реалізовані ініціативи та бачення розвитку проектів «до» та «після» отримання можливого фінансування.

Нагадаємо, з 2016  ВБО «Конвіктус Україна» реалізує проекти, що націлені на запобігання інфікуванню ВІЛ та іншими соціально небезпечними хворобами серед уразливих підлітків, формування навичок здорового способу життя.

У Деснянському районі діє молодіжний клуб «STREET POWER» – цікаве та безпечне місце, в якому підлітки можуть плідно провести дозвілля, а також отримати консультації соціального працівника, медичного працівника, юриста, тестування за допомогою швидких тестів на ВІЛ/гепатити. Щороку заклад відвідує більше 600 підлітків, які вчаться дбати про себе та бути здоровими.

Діяльність клубу реалізується за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» (кошти Глобального фонду для боротьби з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією).