У столиці обговорили підходи формування моделі безпеки на рівні громади

Цього тижня до Києва завітали громадські організації, що реалізують проекти з підходом «Community policing». На конференції «Безпечна громада»  було розглянуто український досвід з розвитку безпеки в громадах в умовах обмежених ресурсів та процесу децентралізації, алгоритм вироблення і запровадження програми з безпеки в громаді, тренди та виклики на шляху розвитку безпеки на місцях.

На заході, організованому ГО «Інститут миру і порозуміння» та МФ «Відродження», були присутні представники «Конвіктусу» Алла Мельник та Євгеній Скляренко. Своїм колегам із інших регіонів вони розказали про досвід реалізації проекту «Об’єднання зусиль – безпечна громада», який наша організація впроваджує з 2017 року в місті Києві.

Діяльність дозволяє ефективно взаємодіяти територіальній громаді, поліції та місцевій владі Деснянського району. Це сприяє  вирішенню проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечує запобігання злочинності, розвиває безпечне середовище.

У рамках роботи здійснена адвокація створення на базі Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації постійно діючого Комітету безпеки, як площадки для координації і взаємодії з кризових питань, що пов’язані з групами ризику. Крім того, «Конвіктусом» організовано ряд тренінгів для працівників поліції та органів пробації щодо толерантного ставлення та ефективної роботи з уразливими категоріями населення. Діяльність здійснюється за підтримки МФ «Відродження».