У Вижниці відбувся навчальний захід майстрині Галини Олійник

Обладнання, що придбане за кошти проекту FemGeneraction Посольства Австралії, дозволило перетворити хобі на власну справу. Зовсім скоро Галина відкриє власну майстерню, де розпочне виробництво із дерева.

«Для нас надважливо, щоб внесок проекту був неодноразовим, а всі інвестиції працювали й надалі, коли донорські кошти підуть, а проекти – завершаються, – каже Юлія Царевська, керівниця проекту FemGeneraction (ВБО «Конвіктус Україна). – Ми даємо жінкам можливість навчитися, розвинутися, стати економічно стійкими та незалежними. Крім того, це можливість підвищити самооцінку, відчути свою значимість, розширити коло спілкування, відчути себе здобувачкою та віднайти опору. А такі жінки – братимуть участь в громадському та політичному житті, впливатимуть на прийняття рішень, не терпітимуть насильство, відстоюватимуть правду. І це – найвища цінність проекту! “, – підсумувала керівниця.

Майстриня Галини Олійник натхненно підмітила:

«Коли тобі здається, що втрачено занадто багато, що немає більше сил і ти готова визнати, мовляв «життя зламало»… Треба знати – це не кінець! Це – перший крок до успіху! Це – твій шанс повірити в себе, усвідомити, що ти – сильна жінка, яка зможе все! Отож, використай свій шанс бути вільною, щасливою, сильною, бути жінкою!»

Нагадаємо, «Femgeneraction» – це проект, що здійснюється в рамках гранту Програми прямої допомоги (Direct Aid Program – DAP) Уряду Австралії. Метою діяльності є забезпечення рівних можливостей для розвитку дівчат і жінок із віддалених сільських та гірських районів з акцентом надання доступу до основних, комплексних, безпечних та якісних послуг і пропозицій розвитку. Аудиторія проекту: дівчата, жінки та жінки похилого віку сільських та гірських регіонів Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Діяльність реалізується за фінансової підтримки Посольства Австралії в Україні.