У Яготині представниці органів пробації навчалися роботі з наркозалежними

Минулого тижня наші спеціалісти завітали до Київської області, де в місті Яготин провели тренінг щодо толерантної роботи зі споживачами наркотиків. Слухачками стали представниці Яготинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області.

Євген Скляренко, психоаналітик та керівник напрямку по роботі зі споживачами ін’єкційних наркотиків у м. Києві ВБО «Конвіктус Україна», розповів про хімічну залежність, її види та етапи формування, акцентував увагу на наркозалежності, як на різновиді хімзалежності.

Також у фокусі тренінгу – формування наркозалежності, можливості замісної підтримувальної терапії, реабілітація хворих, толерантне ставлення до людей, які вживають наркотики.

Ще одна важлива тема, що хвилювала учасниці навчання – це боротьба з передозуваннями та підліткова наркозалежність. Особливо представниці пробації були вражені шкідливістю синтетинчних наркотиків та їх впливом на психіку неповнолітніх.

Захід відбувся в рамках проекту «PITCH – Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ». The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я.

Програма зміцнює спроможність організацій спільнот підтримувати права груп, найбільше постраждалих від ВІЛ, шляхом активної участі в адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики. PITCH − це стратегічне партнерство між Aidsfonds, Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІДу та Міністерством закордонних справ Нідерландів. В Україні проект адмініструється через МБФ “Альянс громадського здоров’я”.