Учасники «Академії зниження шкоди» ознайомилися з роботою «Конвіктусу»

Вчора до нашої організації завітали лікарі та соціальні працівники із Кенії, Філіппін та Уругваю. Учасники «Академії зниження шкоди» цікавилися особливостями роботи з групами ризику в Україні.

Гості відвідали сайти видачі замісної підтримувальної терапії, де дізналися про особливості наркосцени в країні, кількість клієнтів, препарати, тривалість терапії та можливості реабілітації.

Також учасники академії ознайомилися з роботою СДС-сайтів та можливостями доступу наркозалежних до антиретровірусної терапії. Крім того, гості відвідали Ком’юніті «Конвіктус» – місце, де особи, уразливі до ВІЛ, можуть анонімно і безкоштовно отримати консультації, засоби особистого захисту, супровід в індивідуальному вирішенні проблем.

Ввечері лікарі та соціальні працівники побачили та оцінили роботу мобільної амбулаторії та надання профілактичних послуг секс-працівникам/цям. Найбільше уваги було приділили обговоренню різниці соціальної роботи в Україні та в країнах, звідки приїхали гості. По словам спеціалістів, вони були здивовані різними потребами СП та мінімальним пакетом послуг. До прикладу, у країнах звідки приїхали експерти (Кенія, Філіппіни, Уругвай), СП видають PREP, презервативи для різних видів сексу, а також із ними працюють адвокати.

До нових зустрічей Harm Reduction Academy!