Участь у круглому столі Деснянської РДА

2 березня у Деснянській райдержадміністрації міста Києва відбулося засідання круглого столу на тему: «Протидія вживання та поширення наркотичних речовин у Деснянському районі міста Києва», організованого Громадською радою при Деснянській РДА.

Учасники обговорили заходи, спрямовані на протидію поширенню наркотичних речовин в районі. Представники інститутів громадського суспільства представили свою роботу у сфері запобігання, профілактики наркоманії.

Фахівці ВБО «Конвіктус Україна» провели презентацію діяльності організації в 2017 році: Алла Мельник розповіла учасникам про роботу в Деснянському районі молодіжного клубу «Street power», а Євген Скляренко презентував проект «Об’єднання зусиль – безпечна громада!» (при підтримці МБФ “Відродження”), в ході якої було запропоновано створити при Громадській Раді постійно діючий комітет, як площадку для координації та взаємодії з актуальних питань, пов’язаних з групами ризику, між представниками місцевої громади, районної адміністрації, поліції, громадських організацій Деснянського району міста Києва.