This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

У Житомирі відбудеться турнір з футзалу «Джерело життя»

8 вересня о 9:00 в місті Житомир у спортивному залі «ФОКу» по вул. Кібальчича, 9 проходитиме відкритий турнір з міні-футболу. Участь у заході візьмуть команди реабілітаційних центрів та громадських організацій України, що спеціалізуються на лікуванні та профілактиці залежності від алкоголю, наркотиків та ігроманії.

Спортивне змагання організовано Житомирською обласною громадською організацією «АКВА ВІТА», спільно з Асоціацією футзалу Житомирщини та Всеукраїнською благодійною організацією «Конвіктус Україна», представники якої також візьмуть участь у заході.

«Конвіктус Україна» щиро вітає українців з Днем Незалежності!

24 серпня Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» разом з мільйонами інших громадян країни святкує 25-ту річницю Акту проголошення незалежності України!

Команда «Конвіктус Україна» протягом десяти років сповідує один головний принцип: Єдність заради майбутнього! Саме тому ми вважаємо, що національне свято нашої державності об’єднує всі верстви населення України.

У такий важливий день співробітники «Конвіктус Україна», що працюють для забезпечення рівних свобод і можливостей для кожної людини та допомагають вразливим групам населення поліпшити якість їх життя, бажають усім українцям дбати про найцінніше – своє здоров’я.

Дружній колектив ВБО «Конвіктус Україна»

«Конвіктус Україна» допоможе реінтегрувати дітей-переселенців

23 серпня в Одесі співробітники Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» Юлія Царевська і Лілія Гук підсумовували роботу в освітньому тренінгу «Психосоціальна робота з дітьми та молоддю, які зазнали впливу війни».

Експерт з Нідерландів: Україна входить до ТОП-10 країн світу за кількістю переселенців

Другий день в Одесі представники Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» Юлія Царевська та її колега Лілія Гук беруть участь у навчальному тренінгу «Психосоціальна робота з дітьми та молоддю, які зазнали впливу війни».

В Одесі «Конвіктус Україна» вчиться допомагати дітям-переселенцям

21 серпня в місті Одеса розпочався триденний навчальний тренінг «Психосоціальна робота з дітьми та молоддю, які зазнали впливу війни». Захід орієнтовано на представників недержавних громадських організацій, що надають підтримку родинам внутрішньо переміщених осіб з дітьми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS