This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

Лікування гепатиту С в Україні: крок уперед чи біг на місці?

28 липня 2016 року  Альянс громадського здоров’я (Альянс) спільно з партнерськими організаціями, де також була і наша організація провів традиційну всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію в рамках кампанії «Вимагаємо лікування!» у 27 містах всіх областей України. Головним мотивом цьогорічної акції стала вимога ефективного лікування препаратами прямої противірусної дії.

У центрі Василькові тестували на вірусний гепатит С та консультували лікарі

28 липня  з нагоди  Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами у васильківському парку «Венеція»  (в центрі м. Василькова) відбулася інформаційно-профілактична акція,  де кожен охочий  міг безкоштовно та анонімно обстежитися на наявність вірусу гепатиту С і дізнатися більше інформації про це соціальне-небезпечне захворювання та дізнатися практичні поради у разі діагностування інфекції.

Акція та прес-брифінг до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами

28 липня 2016 р., об 12.00,  у парку Шевченка (алея з боку бульвару Шевченка) відбудеться прес-брифінг для представників ЗМІ з нагоди щорічної всеукраїнської акції до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами. Інформаційно-просвітницька акція проводиться Альянсом громадського здоров’я та партнерськими організаціями в рамках кампанії «Вимагаємо лікування!» у всіх областях України.

З 28 липня у Київській міській клінічній лікарні №5 розпочне діяти група взаємопідтримки для хворих на гепатит жінок

28 липня о 15:00 на території Київської міської клінічної лікарні №5 в тихій, комфортній обстановці відбудеться відкриття групи взаємопідтримки, приурочене до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом.

На групі підтримки жінки, які проходять лікування вірусного гепатиту С, матимуть змогу:

- обмінюватися досвідом

До Всесвітнього дня боротьби з гепатитом у Василькові проведуть інформаційно-профілактичну акцію

       28 липня 2016 року  з 10 до 15:00, у м. Васильків у парку «Венеція» (вул. Грушевського) відбудеться  інформаційно-просвітницька акція, яка присвячена міжнародному Дню боротьби з вірусними гепатитами. В акції прийматиме участь  Васильківська центральна районна лікарня.Медичні працівники будуть задіяні для тестування та консультацій з профілактики та лікування гепатитів В,С.

Сьогодні завершується 21-а Міжнародна конференція з протидії СНІДу «AIDS 2016» в Дурбані

Сьогодні, 22 липня закінчується один із найбільших міжнародних заходів, присвячений протидії СНІДу - 21-а Міжнародна конференція зі СНІДу (AIDS 2016), що відбулася 18-22 липня в м. Дурбан у Південній Африці.

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS