This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

У Броварах відбулося тестування на ВІЛ/СНІД для загального населення

29 червня 20016 року у центрі міста Бровари (площа Майдан Свободи, біля "Укрпошти")  пройшла профілактична-просвітницька акція для широкого загалу. 
Охочих протестували на ВІЛ-інфекцію та проконсультували щодо туберкульозу і гепатитів.Cкористалося цією нагодою доволі багато мешканців міста. За час проведення акції 61 мешканець міста пройшли тест на ВІЛ. З них 13 осіб є споживачами ін’єкційних наркотиків.

29 червня мешканців Броварів безкоштовно консультуватимуть щодо небезпечних хвороб

Завтра, 29 червня, починаючи з 10:00 у середмісті Броварів (площа Майдан Свободи біля Укрпошти)  відбудеться профілактична-просвітницька акція.

Співробітниця Конвіктусу підвищила свої навички та знання на семінарі щодо субгрантів

​23-24 червня 2016 року фінансова спеціалістка ВБО "Конвіктус Україна" проекту "Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства" за підтримки Європейської комісії Олена Барило прийняла участь у семінарі "Субгрантинг/Регрантинг". Семінар було організовано для грантерів Європейської комісії та мав на меті допомогти у адмініструванні майбутніх субгрантів, удосконаленні політики надання допомоги всім сторонам у полегшенні документування та звітності.

У Києві волейбольний марафон, що присвячений Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотиками відбудеться в парку Дружби народів

25 червня, о 9:00 ранку в київському Парку Дружби Народів (Х-ПАРК) у Києві відбудеться Волейбольний марафон «DniproVolleyballCup2016», який присвячено Міжнародному дню  боротьби зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним обігом. 

Працівники Конвіктусу протягом літа консультуватимуть мешканців Боярки щодо профілактики ВІЛ/СНІДу

Представники Конвіктус Україна розпочали застосовувати нові методи для того, аби  громадськість звернула увагу на проблематику поширення ВІЛ-інфекції та СНІДу, дізналася про можливі ризики та шляхи запобігання інфікуванню і загалом про правила ведення здорового способу життя.  

Колективу та керівникові Конвіктусу вручили подяку за реформування та забезпечення розвитку соціальної сфери України

Сьогодні, 21 червня 2016 року Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді висловив подяку виконавчому директору ВБО "Конвіктус Україна" Євгенії Кувшиновій та колективу організації за плідну співпрацю, за вагомий внесок до державної політики, розбудову демократичної держави та сприяння у реформуванні та забезпечення розвитку соціальної сфери.

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS