This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

Фінансовий спеціаліст з обов’язками бухгалтера проекту (м. Київ)

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на вакантну посаду - фінансовий спеціаліст  з обов’язками бухгалтера проекту (м. Київ).

Соціальний працівник (м. Боярка, м. Вишневе)

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на пошук консультанта - Соціального працівника (м. Боярка, м. Вишневе)

Засідання робочої групи "Гендерно-сенситивний парламент" в рамках Громадської ради з гендерних питань при МФО «Рівні можливості»

17 січня 2017 року Лілія Гук, керівниця напрямку мобілізаційних процесів та субгрантування проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства» взяла участь у засіданні робочої групи "Гендерно-сенситивний парламент" в рамках Громадської ради з гендерних питань при МФО «Рівні можливості» Засідання 

Аутріч-працівник (м. Київ)

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на пошук консультанта - аутріч-працівник у напрямок роботи зі споживачами ін'єкційних наркотиків.

Пошук консультанта відбувається в рамках проекту «Крок назустріч» за фінансової підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Соціальний працівник

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на пошук консультанта - соціальний працівник (м. Київ) у напрямок роботи з людьми, які залучені до секс-бізнесу.

Пошук консультанта відбувається в рамках проекту «Крок назустріч» за фінансової підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Охоронець

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на посаду - охоронець у Центр психосоціальної допомоги для жінок, які постраждали від домашнього та ґендерно-орієнтованого насильства.

Пошук відбувається в рамках проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та ґендерно-орієнтованого насильства» за фінансової підтримки Європейської Комісії.

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS