В Амстердамі презентовано роботу клубу «Street Power»

На конференції #AIDS2018 виконавча директорка Євгенія Кувшинова розказала про роботу “Конвіктусу” з особливою групою – підлітками, які вживають наркотики.

Особливості діяльності:

  • доступність до ВІЛ-сервісів (у мобільній амбулаторії підлітки можуть пройти тестування та отримати потрібну інформацію);
  • діяльність молодіжного клубу «Street Power» (підлітки можуть: отримати консультації психолога, соціального працівника, юриста; пройти тестування на ВІЛ та гепатит С; взяти участь в заходах з профілактики соціально небезпечних захворювань; а головне – гарно та корисно провести час. За рік клуб відвідує близько 500 підлітків);
  • Школа лідерства (формування пулу підлітків-лідерів для підсилення їх впливу на формування послуг для вразливих молодих людей).

Ми переконані, що саме це надає можливість молоді ставати центром та творцями процесу, в якому вони активно беруть участь!

Діяльність клубу здійснюється в рамках проекту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні», що реалізується у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) та МБФ «Альянс громадського здоров’я», за фінансової підтримки Фонду «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%».

Також у клубі діє “Школа лідерства” за підтримки проекту «PITCH– Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ». Мета – посилення організаційного потенціалу та наснаження лідерів впливати на регіональну та національну політику у сфері ВІЛ. Фінансову підтримку ініціативи здійснюють МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», Міністерство закордонних справ Голландії та Aidsfonds. Країни, де реалізовується проект – Кенія, Уганда, Зімбабве, Бірма, Індонезія, В’єтнам, Нігерія, Мозамбік. В Україні проект адмініструється через МБФ «Альянс громадського здоров’я».