Важливе повідомлення!

Минулого тижня між БО МБФ “Вертикаль” та ВБО “Конвіктус Україна” відбулося підписання Меморандуму про об’єднання зусиль з метою забезпечення сталості послуг для клієнтів та посилення спроможності НУО в напрямку профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом та туберкульозом в місті Києві та Київській області.

Відповідно до вказаного Меморандуму, нами погоджено розробку подальших спільних дій у напрямку консолідації зусиль у сфері профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом та туберкульозом.

Зокрема, між БО МБФ “Вертикаль” та ВБО “Конвіктус Україна” було досягнуто згоди про передачу діяльності (проектних напрацювань) у зазначеній вище сфері від БО МБФ “Вертикаль” до ВБО “Конвіктус Україна”. У зв’язку з цим, починаючи з 1 січня 2019 року, ВБО “Конвіктус Україна” зобов’язується здійснювати ефективне управління благодійними проектами та програмами, які зараз реалізує БО МБФ “Вертикаль”.

Переконані, що така консолідація зусиль забезпечить максимальну якість, масштаби охоплення та результативність заходів у відповідь на епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в Київському регіоні, а клієнти обох неурядових організацій отримають покращений доступ до якісних послуг з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу, а також до соціального супроводу та лікування цих небезпечних захворювань. Також співпраця сприятиме посиленню спроможності неурядових організацій у період переходу до державного фінансування.