Відбулася профілактична акція для студентів Ірпінського економічного коледжу

Наприкінці вересня команда проекту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» провели профілактичну акцію для студентів  Ірпінського економічного коледжу в Київській області.

Підлітки першого курсу отримали знання з профілактики інфікування ВІЛ, гепатитами та ІПСШ. Після лекції 43 особи пройшли тестування на ВІЛ, медичний працівник проекту проводила  консультування  зв’язку з тестуванням на ВІЛ, обговорювала з підлітками питання ведення безпечної сексуальної поведінки.

За відгуками студентів, цей захід був для них дуже інформативним, цікавим та корисним! Керівництво закладу запросило команду приїхати до коледжу ще раз та провести захід для старших курсів.

Проект «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» реалізується у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) та МБФ «Альянс громадського здоров’я», за фінансової підтримки Фонду «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%»