Відбувся тренінг для поліцейських, які працюють з підлітками

Цього тижня відбулося навчання та обмін досвідом між фахівцями/чинями нашого молодіжного клубу “Street power” та представниками/цями поліції.

Ми провели тренінг на тему “Особливості роботи та організація профілактичних послуг для дітей та підлітків, які вживають психоактивні речовини”. Серед учасників/ця були поліцейські відділу зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції міста Києва, а саме – шкільні офіцери/ки поліції (ШОПи).

Під час тренінгу розглянули методи та форми роботи з підлітками, які вживають ПАР, обговорили спектр сучасних видів наркотичних речовин та особливості їх впливу на поведінку дітей і підлітків. Також працювали над реальними ситуаціями, що мають місце у роботі шкільних офіцерів/ок.

Більше інформації про молодіжний клуб “Street power”: http://bit.ly/2QFMW4U

Тренінг було проведено в рамках проекту “Безпечна громада – спільна відповідальність”. Метою діяльності є формування ефективної взаємодії територіальної громади, поліції та місцевої влади Деснянського району міста Києва, що сприяє впровадженню підзвітності поліції, залученості громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечує запобігання злочинності, розвиває безпечне середовище у громаді. Реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.