Відбувся візит представників партнерських організацій

Нещодавно наші ком’юніті відвідали: заступник виконавчого директора з програмної діяльності МБФ «Альянс громадського здоров’я» Павло Смирнов і регіональний технічний провідний консультант управління по боротьбі зі зловживанням психоактивними речовинами і наркотиками США Олександр Кара.

У рамках зустрічі було здійснено візит на сайти проекту “CDC OCF+CITI”, який реалізується «Конвіктус Україна» в Ірпіні та Києві. На зустрічі наші співробітники/ці розповіли про особливості роботи з уразливими групами в регіонах, поділилися досвідом соціальної роботи в Україні. Також обговорили шляхи покращення раннього виявлення ВІЛ-інфекції і продемонстрували роботу унікальної модифікації, яка пілотується в рамках даного проекту за підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я”.

Нагадаємо, другий рік поспіль «Конвіктус Україна» реалізує проекти, які покликані заохочувати до тестування на ВІЛ-інфекцію людей, які вживають наркотики ін’єкційно. Робота передбачає мінімізацію бар’єрів для представників цільової групи, що виникають на етапах реєстрації, забезпечення соціального супроводу кейс-менеджером, навігацією конкретного клієнта до призначення АРТ, формування особистої мотивації ЛВНІ та їх партнерів щодо активної участі у процесах своєчасного звернення до ЛПЗ. Всього в «Конвіктусі» діє 8 СDC-сайтів, які щодня допомогу надають 35 особам із груп ризику.