Відгук про Центр психосоціальної допомоги “Конвіктус Україна”

Це історія про жінку, яка роками терпіла  фізичне та психологічне насильство. Алла двічі намагалася піти від чоловіка-тирана, одного разу навіть звернулася по допомогу та розпочала реабілітацію, проте почувши щиросердечні вибачення – знову повернулася до нього.

Вдруге Алла потрапила до Центру психосоціальної допомоги «Конвіктус Україна» за  ініціативи старшої доньки Віти. Дівчина стала свідком жорстокого побиття матері  своїм вітчимом – 42-річним Олегом, та попросила допомоги у журналістів телепрограми «Стосується кожного». https://bit.ly/2OBm42i

Наразі Алла вже більше місяця перебуває на реабілітації та звертається до всіх жінок із закликом – «Не терпіть насильство!».

Нагадаємо, Центр психосоціальної допомоги розташований неподалік Києва та обладнаний для одночасного комфортного перебування 15 осіб (жінок із дітьми). У центрі під наглядом кваліфікованих фахівців можна пройти програму по реабілітації після насильства. Діяльність реалізується у співпраці з аналітичним центром «Соціоконсалтинг» за підтримки Європейської комісії.