Відгук про наш проект на сторінках gazeta.ua

Один із найбільших проектів Анни – “Шлях до нової себе”. На нього виділили 80 тисяч грн від благодійної організації “Конвіктус Україна”. За 2 тижні у заходах взяли участь близько 80 переселенок та місцевих жінок, які потрапили у складні життєві обставини. Вік учасниць від 15 до 50 років. У програмі були заняття самооборони, зустрічі з юристом, психологом.

“Під час тренувань жінки могли виплеснути свій гнів та страх на подушках. Гадаю, проект допоміг зберегти не одну сім’ю, – розповідає Анна, – Багато переселенок у Черкасах не змогли реалізувати себе у професії, що мали раніше до переїзду. Наприклад, одна жінка керувала відділенням банку в Донецьку понад 8 років. Тут їй пропонували тільки посаду касира. І не пояснювали причину. Врешті, дівчина почала заробляти на життя манікюром”.

Нагадаємо, «Конвіктус Україна» має великий досвід роботи з профілактики та протидії насильству, забезпечення дотримання прав людини та гендерної рівності. Наша організація одна з найперших в країні заявила про нові виклики пов’язані з війною на Сході та запровадила за підтримки Європейського Союзу та МФ “Відродження” дієві програми для реабілітації жінок, які постраждали від насильства.

Ми перші почали змінювати положення закладів для постраждалих на більш толерантні для забезпечення рівного до них доступу всіх постраждалих. Тільки за час роботи Центру психосоціальної допомоги «Конвіктусу» (кошти Європейського Союзу) у 2017-2018 роках підтримку отримали 116 жінок із дітьми.

Сьогодні «Конвіктус» сприяє жіночому лідерству в найвіддаленіших куточках України та продовжує вибудовувати систему рівного доступу постраждалих до допомоги, надавати якісні послуги та методично підтримувати новостворені заклади.

Читати матеріал: http://bit.ly/2OS5UWJ