Відгук про нашу діяльність

«Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної допомоги в смт. Верховина висловлює щиру вдячність керівництву та всій команді Всеукраїнської благодійної організації «КОНВІКТУС УКРАЇНА».

Ось уже другий рік «Конвіктус» активно співпрацює з нашою установою та надає нам всіляку допомогу. Неодноразові навчання керівника та спеціалістів/ок Центру, можливість обміну досвідом та здобуття практичних навиків – все це стало можливим завдяки нашій участі у проектах «Конвіктусу».

У рамках реалізації проекту «Рівний доступ до допомоги від насильства щодо жінок» за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” нами було зроблено перші кроки по внесенню змін в установчі документи закладу, що спрямовані на усунення перешкод, які заважають постраждалим від насильства жінкам отримати рівний та справедливий доступ до захисту та безпечного тимчасового місця проживання.

Велике людське спасибі тобі, Конвіктусе! Ми отримали безліч необхідних та корисних речей у вигляді цільової благодійної допомоги, придбаної ВБО «Конвіктус Україна» за кошти гранту, наданого Посольством Австралії в Україні на фінансування проекту “FemGeneration”. Це – ноутбук, мікрохвильова піч, електричний чайник, дуже багато канцтоварів, господарського інвентарю та побутової хімії, книги і товари для дітей.

За ці ж кошти в закладі обладнано навчально-виробничу кімнату. Якісне обладнання та весь необхідний інвентар дадуть змогу жінкам, що перебувають у складних життєвих обставинах, отримати знання, здобути навики та покращити своє матеріальне становище. Нам було безоплатно передано всі необхідні меблі та два набори інвентарю для облаштування міні-перукарні, для роботи майстра з манікюру та педикюру. Переносний масажний стіл, професійна швейна машинка – все це працює за призначенням. Навчання та робота в такій кімнаті дозволять жінкам стати на сходинку вище, побачити себе у новій якості та повірити у свої можливості.

У напрямку забезпечення рівних можливостей для розвитку дівчат і жінок із віддалених сільських та гірських районів у Центрі проведено п’ятиденний базовий курс навчання манікюру та педикюру для початківців. А ще учасниці навчання отримали повний стартовий набір для того, щоб розпочати власну справу. На сьогоднішній день всі успішно працюють за здобутим фахом».