Відгук про проект FemGeneraction

Відгук про проект FemGeneraction

Нам дуже приємно отримувати позитивні відгуки про проект #FemGeneraction, що змінює життя українок, які проживають у віддалених сільських чи гірських районах України.

«Ви мені дали нове життя!» — так коротко і лаконічно багатодітна мама із маленького села у Вижницькому районі (Чернівецька область) коментує отримання нової професії — майстрині-перукарки.

Це навчання стало можливо в рамках проекту FemGeneraction, який «Конвіктус Україна» реалізує за підтримки програми #DAP (Australian Embassy to Ukraine with non-resident accreditation to Moldova).

Крім того, що Лариса до кінця року отримає нову професію, для жінки вже закуплено обладнання, аби одразу після отримання фаху вона почала заробляти кошти. Це — її мрія та важливий для жінки шанс, адже в цьому році сім’я втратила годувальника, і вся матеріальна опіка над сім’єю лягла на плечі жінки.

Всього в рамках проекту навчання новим професіям/навичкам пройшли 25 жінок. Тож, бажаємо усім процвітання та впевненості в завтрашньому дні!

Цінуємо внесок Посольства у зміцнення жіночого руху та економічної незалежності жінок та будемо раді новій співпраці у 2020 році.