Візит поважних гостей з міжнародного Альянсу

Сьогодні, 13 вересня, в офісі МБФ “Міжнародний Альянс громадського здоров’я” відбулася зустріч представників ключових спільнот з секретаріатом Міжнародного Альянсу, Брайтон: Кріссі Стеглінг – виконавчим директором та Мартіном Дінхамом – головою Правління. Зазначимо, що поважні гості вперше завітали до України, та першочергово висловили побажання зустрітись з представниками ключових спільнот (уразливих до ВІЛ).

На зустрічі були обговорені питання щодо стигми та дискримінації, доступу до сервісів, проблеми та потреби.

Від спільноти людей, які живуть з наркозалежністю, в зустрічі прийняла участь менеджер у соціальній сфері ВБО “Конвіктус Україна” Анна Мартинюк. Також на заході був присутній учасник програми зменшення шкоди для підлітків в супроводі менеджера проекту Алли Мельник.

Ввечері поважні гості, разом iз виконавчим директором МБФ “Альянс громадського здоров’я” Андрієм Клепіковим, менеджером проектів Ольгою Денисюк, програмним фахівцем Ольгою Хрищук завітали до Центру по роботі з людьми, які вживають наркотики, та молодіжного клубу для підлітків “Street power”.

Під час візиту гості познайомилися з роботою центрів, особливостями програм та послуг, поспілкуватися з соціальними працівниками, а також мали можливість особисто спостерігати за роботою спеціалістів  «Конвiктусу» з клієнтами цих закладів.

Крiм того, Кріссі Стеглінг та Мартін Дінхам у супроводi Андрія Клепікова і Ольги Хрищук вiдвiдали ще один Ком’юнiтi центр “Конвiктусу”, де соцiальнi послуги отримують трансгендернi люди (проект PDI). На зустрічі гоcтi, співробітники “Конвіктус Україна” (Сергій Харитонов, Фріц фон Кляйн, Тетяна Лавінюкова) та клієнти обговорювали наступні питання:

– проблеми, якi пов’язані зi стигмою i дискримiнацiєю трансгендерних людей;

– проблеми у гормонотерапії та документами при корекції зовнішності згідно гендерної ідентичності;

– ділилися досвідом роботи з трансгендерними  людьми в інших країнах свiту;

– пакет послуг, який необхідний для якісної роботи профілактичних програм з ВІЛ.

Додамо, що всi візити пройшли в теплій та неформальній атмосфері. Представники секретаріату Міжнародного Альянсу були приємно вражені роботою ВБО «Конвіктус Україна», та надали зворотній зв’язок, що саме такі візити допомагають їм краще відчути суть та цінність профілактичної роботи.