Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 ГРУДНЯ для нашої Організації  – важлива дата та нагода знову і знову нагадати, що, не зважаючи на всі зусилля державних та недержавних установ, Україна посідає одне з перших місць серед країн європейського регіону за кількістю ВІЛ-позитивних осіб.

З 2008 року «Конвіктус Україна» почав розгортати програми профілактики інфікування ВІЛ серед груп найвищого ризику в Києві, а з 2009 року «Конвіктус Україна» почав працювати на теренах Київської області. До 2020 року наша Організація значно розширила географію роботи, спрямовуючи свої програми та проєкти на зменшення випадків передачі ВІЛ та інших соціально небезпечних хвороб (ІПСШ, ТБ, гепатити) серед найбільш уразливих груп населення, охоплюючи зараз своїми послугами 6 областей.

До вашої уваги статистичні дані ВБО «Конвіктус Україна» станом на 15.12.2020 року.

Ми сподіваємося, що одного разу ми зможемо сказати: «Зі СНІДом покінчено!»

__________________________________________________________

Послуги з профілактики, доступу до діагностики та лікування ВІЛ/СНІДу здійснюється за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» в рамках фінансування Глобального фонду для боротьби з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією та Центрів контролю та профілактики США (CDC)